KONST / Litografier / Färglitografi 15936292
nr 1593 6292
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 51/190. Färglitografi, bildmått: 37x51 cm, yttermått inklusive ram: 57x73 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:54:39
24/1 15:30:46
500 kr
29/1 20:49:39
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg